Strona głównaO firmieCertyfikatyKontaktwww.instalplus.pl        PPUH INSTAL plus od wielu lat zajmuje się instalatorstwem. Wraz z rozwojem technik sanitarnych i grzewczych rozwijaliśmy nasze umiejętności. Dzięki temu możemy zaoferować Państwu nasze usługi we wszystkich dostępnych na rynku technologiach.

        Prowadzimy prace w zakresie instalatorstwa sanitarnego, grzewczego i gazowego. Wśród dotychczas wykonywanych przez nas obiektów znajdują się budynki biurowe, hale produkcyjne, domy jednorodzinne i mieszkania. Proponujemy naszym klientom nowoczesne technologie np. /kolektory słoneczne/, ogrzewając wodę za pomocą energii słonecznej oszczędności
z tytułu mniejszego zużycia gazu są oczywiste.

        Prowadzimy kompleksowe zaopatrzenie inwestycji z dowozem materiałów na place budów, doradztwo techniczne
w zakresie doboru urządzeń sanitarnych grzewczych

        Prowadzimy autoryzowany serwis Firmy GROHE.

        Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników.

        Naszą wizytówką są wykonane przez nas prace. Dzięki staranności i wysokiej jakości oferowanych usług Klienci polecają nas swoim znajomym.

        Wychodząc na przeciw oczekiwaniom i potrzebom inwestorów, współpracujemy również z wieloma firmami, przez co możemy naszym klientom zaproponować pełną obsługę: od koncepcji, wykonania projektu, wyceny inwestycji, poprzez fachowe jej wykonanie, aż po stały serwis.

Zapraszamy do współpracy